Oczy

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

1 2 3 4

Makijaż oczu – kosmetyki profesjonalne

Oczy to jedna z najpiękniejszych i magnetycznych części twarzy. Warto jest poświęcić czas na nadanie spojrzeniu wyrazistości. I tak w kolejności używamy

Baza pod cienie. Baza zapewni nam trwałość cieni i kredek pod oczy. Jest ważnym elementem makijażu dla pań z opadającą powieką.

Cienie do powiek mogą mieć różną formę. Cień w kamieniu jest najbardziej popularną formą cienia. Jest również cień w kremie, cień w płynie, cień w sztyfcie o doskonałej trwałości oraz cień sypki o bardzo głębokiej pigmentacji.

Cień może być matowy, satynowy, perłowy, z drobinkami. Wedle uznania i potrzeby.

Konturówka do oczu bądź kredka do oczu. Nazewnictwo to przyzwyczajenie. Mogą być tradycyjne lub wodoodporne. Pięknie podkreślą nam tęczówkę. Zrobimy nimi „smoky eyes”. Eye liner doda nam zalotnego spojrzenia.

Tusz do rzęs może być pogrubiający, wydłużający, podkręcający, wodoodporny. Nie tylko czarny, może być również brązowy, granatowy, szary, szmaragdowy lub szafirowy. Najważniejsze aby nie sklejał, nie pozostawiał grudek i był świeży.

Baza pod tusz – przedłuża trwałość tuszu, pogrubia i wydłuża rzęsy.

Odżywka do rzęs– stosowana na noc odżywia i regeneruje rzęsy, a wersja wspomagająca wzrost rzęs spowoduje że rzęsy będą „jak firanki”

Makijaż brwi to niezbędny element makijażu. Twarz nabierze wyrazistości a wszelkie niedoskonałości zostaną skorygowane. Do makijażu brwi służy : pomada do brwi, kredka do brwi wykręcana lub temperowana, tusz lub korektor do brwi. Kolory dobieramy do typu urody brązowy , szaro-brązowy, szary, grafit, ciemnobrązowy, czarny.