Makijaż

Wyświetlanie 1–12 z 211 wyników

1 2 3 4 16 17 18

Zadbana cera i odpowiednio dobrane kosmetyki do makijażu to połowa sukcesu. Zarówno krem jak i kosmetyki kolorowe muszą być dobrane do odpowiedniego rodzaju cery. Mamy wtedy gwarancję, że cera nie będzie przesuszona przy suchej skórze czy zbyt błyszcząca przy tłustej czy mieszanej.

Makijaż zaczynamy od porannego oczyszczenia skóry. Do tego może służyć żel, pianka do demakijażu, mleczko, płyn micelarny bądź olejek. Następnie zakwaszamy twarz, najlepszy w tym przypadku tonik. Do demakijażu służą waciki, rękawica lub specjalna szczoteczka.

Krem nawilżający to doskonała baza pod makijaż.

Baza pod makijaż daje nam gwarancję przedłużenia trwałości makijażu. Baza matująca dostosowana do cery mieszanej i tłustej zapobiegnie świeceniu się skóry prze cały dzień. Baza rozświetlająca doda blasku cerze suchej, szorstkiej, cerze palacza. Cera zmęczona również odzyska swój blask. Dużym zainteresowaniem cieszy się baza HD wyrównująca kolory skóry. Taką bazę posiada w swojej ofercie NEO MAKE UP. Pięknie wyrównuje cerę o nierównej pigmentacji, z przebarwieniami. Często jest traktowana jako dodatkowa pielęgnacja przez mężczyzn.

Następny krok to nałożenie takiego produktu jak make-up, fluid, podkład, nazywany różnie przez Klientki. Oczywiście pamiętajmy o odpowiednim dobraniu do rodzaju cery. Podkład dobieramy na linii żuchwy. Musi on idealnie współgrać z kolorem szyi tak aby się nie odcinał. Do nałożenia podkładu może służyć specjalny syntetyczny pędzel do podkładu, blender bądź gąbka do podkładu.

Teraz czas na korektor. Są jednak dwie szkoły nakładania korektora pod podkład bądź na podkład. Dostosuj go według swoich upodobań. Korektor rozświetlający stosujemy pod oczy a korektor kryjący  służy do krycia przebarwień i niedoskonałości. Doskonale tutaj sprawdzi się kamuflaż ArtDeco lub Lumene polecany gdy występuje cera naczynkowa lub przebawienia. Dla nastolatek polecamy korektor antybakteryjny Flos lek.

Na koniec nakładamy puder do twarzy w kamieniu bądź puder sypki.

Konturowanie twarzy to ważny element w makijażu. Bronzer służy nam do korekty kształtu twarzy. Pamiętaj aby nałożyć go na przypudrowaną twarz w przeciwnym razie nie unikniesz plam. Dzięki niemu nawet bardzo okrągłą twarz możemy kilkoma ruchami wyszczuplić. Ścinamy wystające części twarzy, brzegi czoła okolice nosa tak aby uzyskać idealny kształt twarzy. Nałożenie bronzera pod kości policzkowe uwypukli je, a róż na kościach doda lekkości i świeżości uraz ożywi koloryt twarzy. Rozświetlacz  nakładamy na kości jarzmowe i łuk brwiowy.