Sklep

Dax Sun ochronny krem do twarzy Aging – Protect SPF50 50 ml
6 kwietnia 2026
Dax Sun Emulsja ochronna dla dzieci i niemowląt SPF50 spray 200ml
6 kwietnia 2026
Pokaż wszystkie

DAX SUN emulsja ochronna SPF 20 200 ml

27,49 

12 w magazynie

DAX SUN Emulsja OCHRONNA NAWILŻAJĄCA SPRAY SPF 20, 200ml

DAX SUN Emulsja OCHRONNA NAWILŻAJĄCA SPRAY SPF 20, 200ml

Nawilżająca emulsja ochronna SPF 20 zapewnia bezpieczeństwo skórze o średniej wrażliwości na promienie słoneczne.

Właściwości:

  • SKUTECZNA OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO– Najwyższej jakości fotostabilny system filtrów UVA/UVB – skuteczna ochrona przed oparzeniem słonecznym, zmniejszenie ryzyka wystąpienia alergii słonecznych oraz długoterminowych uszkodzeń na poziomie skóry właściwej.
  • INTENSYWNA PIELĘGNACJA– Emulsja zawiera ekstrakt z bawełny bogaty w peptydy, doskonale zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem słońca. Niweluje szorstkość skóry, wygładza i pozostawia skórę miękką w dotyku. D-pantenol i gliceryna łagodzą podrażnienia, nawilżają oraz chronią przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem naskórka.
  • Wodoodporność – ochrona skóry również podczas kąpieli.

Sposób użycia:

Emulsję nanieś obficie na skórę ok. 20 minut przed wyjściem na słońce. Powtarzaj czynność regularnie, min. co 2h oraz po wyjściu z wody lub wytarciu ciała ręcznikiem. Nie kieruj wylotu pompki bezpośrednio w okolice twarzy i oczu. Nie wdychaj. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i odzieżą.

Waga 0,2 kg
Stan

Nowy

Kod producenta

5900525087539

Marka

Dax Sun

Linia

Sun

Faktor (SPF)

20

Rodzaj

emulsja

Produkt nie zawiera

amoniaku

Pojemność

200

Opakowanie

spray

Wielkość

Produkt pełnowymiarowy

EAN (GTIN)

5900525087539

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DAX SUN emulsja ochronna SPF 20 200 ml”